Varia

Annetan, sest olen veendunud, et nii teha on õige ja hea. Pealegi – olles ise hädas saanud ootamatu abi osaliseks, saab tänulikkus võtmeks teiste abivajajate mõistmisel. Sellest on saanud minu kui kristlase elu loomulik osa. Rõõm sellest, et oled head teinud, käib iseenesest veel boonusena kaasas! 
Sirje

Tuleb tõdeda, et mitte kõigil inimestel pole võrdseid võimalusi. Samuti pean tõdema, et kui mulle on antud hästi toime tulla, võin pisut mõelda teistele. 
Andrus

Tunnen, et pean seda tegema, see tuleb südamesse ja ma ei saa seda sealt enam välja. On nii hea meel, et leidub neid, kes tahavad minna ja teisi aidata. Võtan andmist kui võimalust, kuigi minu osa on pisike võrreldes nendega, kes ise misjonile lähevad. 
Avo

Ühelt poolt olen tänulik, et sellist tööd tehakse, kuid teiselt poolt on andmine iga kristlase kohus. Palvetan jätkuvalt, et Jumal õnnistaks tööd misjonipõldudel, ka hõimurahvaste hulgas. 
Edgar

Rong HandimaaleMiks ma annetan? Ikka sellepärast, et Jumala Sõna jõuaks iga inimeseni. 
Hilja

Ma laulan Issanda heldusest igavesti, ma kuulutan oma suuga su ustavust põlvest põlve. Sest ma ütlen: Igaveseks sa ehitasid helduse, taevastesse sa rajasid oma ustavuse. Ps 89:2-3

Kes meie oleme?

Hõimurahvaste Aeg on Eesti Piibliseltsi, Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Misjonikeskuse, Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkonna ja Ljus i Österi 2006. aastal algatatud projekt, mille eesmärk on ergutada Eesti kristlasi võtma vastutust meie soomeugrilastest õdede-vendade toetamiseks Venemaal.

 

Kontakt

 
+372 6 311 671
 
 
Eesti Piibliselts
Kaarli pst 9,
10119 Tallinn