Arvamus

Alati 4_indrekluide_200pxon põnev kuulda lugusid misjonimatkadest erinevate soome-ugri rahvaste juurde, kus osalisteks on olnud Eestimaa kristlased. Pildid ja videofilmid sealsete rahvaste elust on toonud muidu nii kauged maad meile väga lähedale.

Möödunud aastal õnnestus mul Tallinnas Männi pargis kuulutada evangeeliumi koos mitme hõimurahva esindajaga. See oli erakordne kogemus! Lauludes ja tantsudes väljenduv siiras rõõm tõmbas kaasa mitte ainult ristirahvast, vaid ka kohale tulnud kuulajaid, kelle hulgas oli nii lapsi, naisi kui ka mehi.

Mõni aeg tagasi pidas Eesti Evangeelne Allianss vajalikuks ellu kutsuda misjonitoimkonna, tundes suuremat vastutust misjonitöö edendamise suhtes. Loodetavasti annab see selgema sihi ka hõimurahvasteni jõudmiseks.

Indrek Luide

Eesti Evangeelse Alliansi peasekretär

Hõimurahvaste Aeg 2013 (9) lk. 4.

Kes meie oleme?

Hõimurahvaste Aeg on Eesti Piibliseltsi, Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Misjonikeskuse, Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkonna ja Ljus i Österi 2006. aastal algatatud projekt, mille eesmärk on ergutada Eesti kristlasi võtma vastutust meie soomeugrilastest õdede-vendade toetamiseks Venemaal.

 

Kontakt

 
+372 6 311 671
 
 
Eesti Piibliselts
Kaarli pst 9,
10119 Tallinn