Sündmused

flag_udmurt_rotated_50pxМон яратисько Сашинъёслэсь семьяез!
Ma armastan SaŠinI PEREKONDa

  

Suur tänu, sõbrad!
Teie abiga on perekond Sašinil nüüd olemas soe maja talvele vastuminekuks. Valminud on katus ja aknad, küttesüsteem ning majja on sissetoodud vesi.  

Maina Sašina on udmurdi kristliku evangeelse rühma Inkrež asutaja ja juht, tema tütred Tatjana ja Olga aga aitasid rajada kristlikku noorteansamblit Šumpoton ning on selle aktiivsed liikmed. Nad armastavad oma rahvast, keelt ja kultuuri ning oskavad seda siiralt ja rõõmsalt ühendada armastusega Jumala vastu, mis teeb nende teenimise eeskujuks kõigile soome-ugri kristlastele. 

Šumpotoni laulu Jaraton (armastus) kuulamiseks kliki siia

Mai alguses tabas Sašini peret kohutav tragöödia. Olga kihlatu Dima oli abiks nende maja teise korruse ümberehitamisel, kui lagi kokku varises ja esimese korruse purustas. Noormees sai surma ja kogu maja muutus elamiskõlbmatuks.
 
Olga ja Dima kihlusid vaid mõni nädal enne õnnetust. Ühe hoobiga kaotas Olga oma kihlatu ja perekond jäi ilma oma kodust. Me ei saa küll kuidagi tagasi anda tragöödias kaotatud elu, kuid saame aidata Sašini perel kodu uuesti üles ehitada.
 
Maina ansambli Inkrežiga, Šaitani külas, kevad 2010.Tragöödias kannatanud armsate udmurdi sõprade toetamiseks on avatud pangakonto, kuhu saab saata annetused, millega väljendame oma kaastunnet, hoolivust, armastust ja austust  Sašinite pere vastu.
 
Suur tänu teie abi eest!  Projekti eesmärgid on täidetud, projekt on nüüd lõppenud.
 

Kes meie oleme?

Hõimurahvaste Aeg on Eesti Piibliseltsi, Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Misjonikeskuse, Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkonna ja Ljus i Österi 2006. aastal algatatud projekt, mille eesmärk on ergutada Eesti kristlasi võtma vastutust meie soomeugrilastest õdede-vendade toetamiseks Venemaal.

 

Kontakt

 
+372 6 311 671
 
 
Eesti Piibliselts
Kaarli pst 9,
10119 Tallinn